REALIZACE DODÁVEK

Jak se naše víno dostane až na váš stůl?

Ať už si objednáte jednu láhev nebo několik kartonů našeho vína, doručujeme vždy do 3 pracovních dnů.
Cena dopravy je pak dána počtem objednaného množství.

Při objednávce nad 2 500 Kč DOPRAVA ZDARMA. Do 2 500 Kč doprava 250 Kč s DPH (včetně dobírky). Ve věrnostním programu na našem e-shopu naleznete slevy, které na našem e-shopu nabízíme dle množství a pravidelnosti odběru.  

Pro úhradu zakoupeného vína vám nabízíme několik způsobů, vyberte si ten který pro vás bude optimální

Platba platební kartou, hotovostní platba

Platbu platební kartou i hotovostní lze využít při platbách přímo v našem vinařství a Vinařském domu, ať již při osobním odběru vína nebo při platbách dalších našich služeb, např. ubytování, konzumaci v restauraci ad.

Platební příkaz

Využijte možnost platby bankovním/bezhotovostním převodem, ať již přes vaše internetové bankovnictví nebo přímo z banky zadáním příkazu na ve prospěch našeho účtu. Naše vinařství je klientem Komerční banky, Oberbank a Sparkasse. Pro zaslání čísla bankovních účtů a další informace nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Platba prostřednictvím dobírky

Pokud zvolíte platbu prostřednictvím dobírky, platbu vaší objednávky uhradíte při jejím převzetí, a to platbou hotově. Zvažte prosím dobře adresu, na kterou chcete zásilku odeslat. Pokud vás doručovatel nezastihne, poskytuje opakované doručení v omezeném rozsahu a poté je nutné zásilku vyzvednout v expedičním skladu kurýrní firmy.

Proforma faktura

Po obdržení vaší objednávky vám bude zaslána proforma faktura k úhradě objednaného zboží. V okamžiku, kdy bude částka připsána na náš účet, bude provedeno plnění a zásilka s objednaným zbožím odeslána na Vaši adresu.

Veškeré ceny uváděné v našich nabídkách již zahrnují DPH a při uzavření objednávky budou podrobně uvedeny případné další poplatky včetně nákladů na dodání.

POKRAČOVANÍM POTVRZUJI, ŽE JSEM STARŠÍ 18 LET

ANO NE