OCENĚNÍ VÍN

K výčtu našich ocenění patří např. Vinař roku 2008 České republiky, 2. místo Vinař roku 2010 České republiky, třikrát titul Wine of Nation v San Franciscu (udělovaný pro nejlepší vinařství z dané země) a dále pak medaile všech kovů z Paříže, Bruselu, Verony či Vídně.

Aktuální ocenění vín najdete vždy u daného vína v našem e-shopu.

Canada
GPV2014 silver
PWT Gold(3)
Perla vinic
Prague-wine
San franciso 2012 bronz
Vinalies Or 2006 BD
awc vienna2012 silver
concoursmondial-argent
concoursmondial-or
decanter 2013
decanter
decanter2014-final
gpv13-silver
gpvinex-2012-silver m-4e64c
juvenale 1 n
kral-vin
moderni-vinar-2008 OUT
oenoforum2014 gold
oenoforum2014 silver
pardubicky-festival-vina
paris2012-silver
salon vin logo
san-franciso silver2010
san francisco - silver
vinar-roku-2010-02
weinparade poysdorf silver
weinparade gold2012

Naše kolekce vín s novými originálními etiketami

lahve 2015

 • Kolekce KERAMIKA

  Tato kolekce nese celou škálu vín od bílých, růžových i červených. V kolekci Keramika tak najdete takové odrůdy jako jsou Irsai Oliver, Muškát Ottonel, Pálava, Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Rulandské šedé, Neuburské, Hibernal, Zweigeltrebe, Svatovavřincké, Modrý Portugal, Frankovka ad. Etikety pro tato vína byly inspirovány keramikou, která byla nalezena v archeologické lokalitě u Velkých Bílovic. A právě poblíž této oblasti máme vinohrady, kde sbíráme hrozny pro výrobu vín z této kolekce.
 • Kolekce vín TERROIR

  Kolekce vín Terroir jsou odrůdová révová vína jakostní nebo jakostní vína s přívlastkem, jejichž typické vlastnosti jsou dány a umocněny specifikem trati tedy místem (terroirem), kde vinná réva i hrozny zrají. Grafika řady vín TERROIR vychází ze starých map reálných viničních tratí. Význam slova terroir je dán jako souhrnný vliv přírodních podmínek, tradice a umu vinaře na konkrétním místě, kde réva roste. Díky technologii embossingu pak lze na etiketách těchto vín cestovat jako prstem po mapě a studovat reliéf krajiny.
 • Kolekce vín RESERVA a LIMITED

  Výjimečná vína kolekce RESERVA ležela v barikových sudech více jak 12 nebo 24 měsíců a je jim tedy věnována zvláštní pozornost a péče. Vína bílá leží standartně 12 měsíců v klasických 225 l barrique sudech, oproti tomu červená vína si ve velkých dubových sudech "lebedí" dokonce 24 měsíců. Kolekce LIMITED je tvořena limitovanou edicí dvou odrůd jakostních vín s přívlastkem - vína leželo 12 měsíců na kvasnicích a v dubových sudech. K dispozici pouze omezený počet lahví jednotlivé odrůdy - Merlot 2013 a Hibernal 2013.

  POKRAČOVANÍM POTVRZUJI, ŽE JSEM STARŠÍ 18 LET

  ANO NE