Dárková vína

Firemní i osobní víno

Vyřeště své firemní i osobní dárky, a to nejen vánoční, jednoduše od stolu. Věnujte dárky, které mají chuť, jiskru a potěší opravdu každého. Vyberte si z nabídky našich kvalitních moravských vín a rozhodně neuděláte chybu.

Naše vinařství nabízí široké spektrum vín v různých cenových relacích, která jsou vhodná právě pro propagační účely vaší společnosti nebo i jako osobní dárek pro vaše přátele a blízké. Láhev vína pro vás vyrobíme dle vaší potřeby - pro vtip a originalitu můžete využít místo na etiketě či balení. Když nepřijde strhující nápad, netrapte se. Firemní logo, webové stránky či jiné kontaktní údaje stačí. Zvolit si můžete i zda vína budou v krabičce či dárkové tašce. Vytvoříme pro vás také i speciální visačky nebo pískování loga přímo na konkrétní láhev.

Jako doplněk nabízíme celou řadu dárkových balení, od papírových krabiček, dřevěných bedýnek až po luxusní balení s degustačním sklem. Rádi pro Vás také připravíme dárkové sady s vínem a různými pochutinami.

Dárky na míru

Nevíte jaké víno darovat? Nebo byste rádi darovali opravdu něco speciálního či ryze osobního?

Objednejte své firemní partnery, přátele, rodiny či blízké třeba i s vámi přímo k nám. Ve Vinařském domě vás čeká ubytování s výhledem do vinohradů, historický sklípek i restaurace s výběrem klasické i moderní gastronomie.

Využít můžete také naší nabídky dárkových voucherů v různých hodnotách. Vaši obchodní partneři, přátelé či blízcí si tak u nás mohou vybrat dle svého přání a chuti.

Všechna vaše přání si rádi přečteme na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo vyslechneme na čísle +420 776 700 783 a uděláme vše pro jejich splnění.

Firemni Vino01
Firemni Vino02
Firemni Vino03
Firemni Vino04
Firemni Vino05
Firemni Vino06
Firemni Vino09
Firemni Vino10
Firemni Vino11
Firemni Vino12
Firemni Vino07
Firemni Vino08

Dárková firemní i osobní vína Vinařství Petr Skoupil - darujte výjimečnost, darujte naše víno.

POKRAČOVANÍM POTVRZUJI, ŽE JSEM STARŠÍ 18 LET

ANO NE