Tipy na výlety

 • Půjčovna kolečkových lyží a terénních bruslí
  Kolečkové lyže už dávno přestávají být jen specifickým tréninkovým prostředkem našich špičkových běžkařů. Čím dál častěji se na "kolečkáčích" objevuji i milovníci bílé stopy, kteří si v zimě dostatečně neužili sněhu nebo další aktivní sportovci.
 • Půjčovna kol v Zaječí - Urbánkovi
  Potřebujete si půjčit kolo či koloběžku? Pak vyzkoušejte půjčovnu v Zaječí, kterou naleznete u krásného ubytování V zaječskej věži, nedaleko centra obce.
 • Jeskyně Bertalánka v Pustém žlebu
  Bertalánka leží v Pustém žlebu za Čertovou brankou. Trasa pro návštěvníky vede labyrintem chodeb s malými prostory a menší propastí. Nejde zde o krasové jevy, ale spíše o zvláštní zážitek – poznáte, jak se v jeskyních cítí jeskyňáři.
 • Jeskyně Horizont v lomu Velká Dohoda
  Vybaveni helmou a světlem, máte možnost se podívat do horizontální říční chodby, dlouhé necelých 100 metrů. Jeskyně nedaleko Holštejna byla objevena pracovníky kamenolomu Velká Dohoda po odstřelu v roce 1953, prozkoumána, zaměřena a dalším odstřelem znepřístupněna na dalších téměř padesát let.
 • Vinařství Václav
  Staňte se součástí moderního uměleckého díla a vychutnejte si jižní Moravu v její plné kráse.
 • Koupaliště v Kyjově
  Koupaliště Kyjov je vybaveno 50m bazénem pro plavce a neplavce o hloubce jednoho metru, nechybí ani brouzdaliště. U bazénu pro plavce se nachází skokanské můstky. Návštěvníci se zájmem o aktivní odpočinek mohou využít hřiště na beach volejbal.
 • Mašovický lom u Znojma
  Tam, kde se dříve těžil kámen na štěrk je dnes oblíbené koupací místo nejen místních obyvatel. Lom u obce Mašovice na Znojemsku přitahuje milovníky přírodního koupání svou průzračnou vodou, která příjemně osvěží.
 • Pěchotní srub MJ – S 4 Zatáčka u Chvalovic
  Tento pěchotní srub je po stavební stránce typickým představitelem čs. těžkého opevnění z let 1936–1938. Jde o srub oboustranný, dvoukřídlý, dvouzvonový, s jedním nadzemním a jedním podzemním patrem – jeden ze šesti těžkých objektů, které se na jižní Moravě podařilo v roce 1938 vybetonovat.
 • Netopýři na zřícenině hradu Cornštejn
  Vysoko nad Vranovskou přehradou se tyčí pozůstatky pozoruhodného středověkého hradu. Koncem léta se sem slétají netopýři z širokého okolí, aby zde našli přechodný úkryt i partnery pro rozmnožování. Někteří z nich tu pak také přezimují.
 • Tenis Kraví hora
  Tenisový komplex v areálu VUT na ulici Rybkova se skládá ze sedmi antukových a dvou betonových kurtů.

Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites - Bets.Zone - UK Gambling Websites Use our complete list of trusted and reputable operators to see at a glance the best casino, poker, sport and bingo bonuses available online.